W niedzielę, 30 czerwca 2024 r., o godzinie 18:00 rozpocznie się druga edycja Wola Jazz Festival – cyklu niedzielnych koncertów jazzowych organizowanych w Browarach Warszawskich. To wyjątkowe wydarzenie, które trwało od 9. czerwca, zaprasza miłośników muzyki jazzowej do wysłuchania wyjątkowych występów polskich artystów w pięknej scenerii Ogrodu Centralnego.

W trakcie festiwalu zaplanowano trzy koncerty, które przybliżą publiczności różne aranżacje i brzmienia jazzu. Pierwszy koncert, o godzinie 18:00, będzie należał do zespołu Mika Urbańskiego z Urzulą Dudziak. Kolejne występy będą miały miejsce o godzinie 20:00, 23:06 i 1:30 w nocy, gdzie na scenie wystąpią kolejno Kryzstyna Prońko, Piotr Baron oraz Stanisław Sowiński.

Browary Warszawskie to idealne miejsce dla miłośników jazzu. Podczas festiwalu będzie można odpocząć na leżakach, delektując się zimnymi napojami, w otoczeniu zieleni Ogrodu Centralnego. Wstęp na koncerty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto być wcześniej, aby zarezerwować swoje miejsce.

Wola Jazz Festival Vol. 2 to doskonała okazja, aby posłuchać najlepszych polskich artystów jazzowych i poczuć niepowtarzalną atmosferę tego gatunku muzycznego. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia jazzowego na mapie Warszawy!

Artykuł Wola Jazz Festival Vol. 2 – Niedzielne koncerty jazzowe w Browarach Warszawskich pochodzi z serwisu Powiat Warszawski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Warszawska Informacja Lokalna