Pogoda w Olsztynie na tydzień – prognoza pogody

Pogoda w Olsztynie na tydzień – prognoza pogody

Zaczynamy od jutra i przedstawiamy prognozę pogody na kolejne dni. Jaka będzie pogoda w najbliższym tygodniu w Olsztynie? Porównaj prognozę pogody od jutra, 20.09, do poniedziałku, 25.09, i przekonaj się, kiedy pogoda będzie najbardziej sprzyjała spacerom czy innym aktywnościom na zewnątrz. Zwróć uwagę nie tylko na prognozowaną temperaturę w ciągu dnia, ale również w nocy.

Środa, 20.09: Spodziewana temperatura w środę w Olsztynie to 21°C. Natomiast w nocy ze środy na czwartek temperatura może spaść do 12°C. Według prognozy pogody na tydzień dla Olsztyna, w środę nie będzie padać. Przewiduje się wiatr o maksymalnej prędkości do 20 km/h.

Czwartek, 21.09: W ciągu dnia w czwartek w Olsztynie w najcieplejszym momencie możemy spodziewać się 26°C. Natomiast w nocy z czwartku na piątek temperatura może spaść do 15°C. Według prognozy pogody na tydzień dla Olsztyna, w czwartek nie będzie padać. Przewiduje się wiatr o maksymalnej prędkości do 21 km/h.

Piątek, 22.09: Spodziewana temperatura w piątek w Olsztynie to 26°C. Natomiast w nocy z piątku na sobotę temperatura może spaść do 16°C. Według prognoz pogody dla Olsztyna na piątek nie przewiduje się opadów. Przewiduje się wiatr o maksymalnej prędkości do 26 km/h.

Sobota, 23.09: Za dnia w Olsztynie słupki rtęci powinny pokazać 19°C w cieniu. Natomiast w nocy z soboty na niedzielę temperatura może spaść do 11°C. Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów w Olsztynie w sobotę wynosi 52%.

Niedziela, 24.09: W ciągu dnia w niedzielę w Olsztynie w najcieplejszym momencie możemy spodziewać się 17°C. Z kolei w nocy z niedzieli na poniedziałek spodziewajmy się temperatur rzędu 8°C. Według prognozy pogody na tydzień dla Olsztyna, w niedzielę nie będzie padać.