Krakowska Informacja Lokalna

Warszawski duet Rysy, składający się z producentów Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko, to obecnie jedni z najciekawszych twórców na polskiej scenie elektronicznej. Połączenie progresywnych i tanecznych rytmów z melancholijnymi, a jednocześnie chwytliwymi melodiami sprawia, że ich muzyka wyróżnia się spośród innych.

Od czasu debiutu, Rysy zdążyli zagrać blisko 200 koncertów, często gościli na największych festiwalach muzycznych w Polsce, takich jak Tauron Nowa Muzyka, Audioriver, Off Festival czy Opener. Ich profesjonalizm i pasja do tworzenia muzyki zostały docenione również przez branżę muzyczną, co zaowocowało nagrodami Frederyk w kilku kategoriach.

Nadchodzący koncert w Krakowie odbędzie się w Hype Parku na ulicy Kamiennej 12 – doskonale znanym klubie elektronicznym, gdzie dźwięki elektroniki brzmią najpełniej. Dla Rysy będzie to powrót do sprawdzonej przez nich miejscówki, gdzie już wcześniej olśniali swoim talentem.

Jeśli szukasz niesamowitego doświadczenia muzycznego, koniecznie przyjdź na koncert Rysy w Krakowie. Ich wyjątkowe połączenie rytmów i melodii sprawi, że przeniesiesz się w zupełnie inny świat, gdzie muzyka jest magią. Nie przegap tej niezwykłej okazji!

Artykuł Niesamowity Warszawski Duet Rysy Zaczarowuje Elektroniką na Krakowskiej Scenie pochodzi z serwisu Powiat Krakowski – Informacja Lokalna.

Źródło artykułu: Krakowska Informacja Lokalna