Lombard – The Pawnshop 4.30 Studio Inauguracja Kina Otwartego w Legionowie z Powiatowa Instytucją Kultury

W imieniu Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie PIK zapraszamy na pierwszy w tym roku seans w Kinie Otwartym.


🎬🎬🎬🎯 Filmem inaugurującym tegoroczne KINO OTWARTE jest „Lombard” – zdobywca m.in. Grand Prix festiwalu Millennium Docs Against Gravity, „poruszająca i pełna humoru komedia dokumentalna o ludziach, którzy walczą o przetrwanie, pomagając jednocześnie bardziej potrzebującym” (opis dystrybutora).

🎥🤩 Historia Joli i Wieśka, właścicieli bytomskiego lombardu, pary w życiu i biznesie, a także trójki ich pracowników oraz zwyczajnych-niezwyczajnych klientów zdobyła już szerokie rzesze wielbicieli. Przekonajmy się, czy do nich dołączymy 🙂

😎 Gościem rozmowy po seansie będzie producentka filmu Anna Mazerant.

🙌 ZAPRASZAMY: 25.01.2023 r. (środa), godz. 19.00, kino Helios w Legionowie (CH Gondola, ul. Piłsudskiego 31c).

‼️Bezpłatne WEJŚCIÓWKI na seans (max 2 na osobę) można otrzymać wyłącznie poprzez rezerwację drogą mailową. Zainteresowane osoby prosimy o e-mail zawierający imię i nazwisko* oraz liczbę wejściówek (1 lub 2), wysłany NAJWCZEŚNIEJ w piątek, 13 stycznia 2023 r. o godzinie 12.00 na adres: [email protected]. Zgłoszenia wysłane przed tym czasem nie będą brane pod uwagę. O otrzymaniu wejściówki decyduje data i godzina zgłoszenia. Wejściówki będą dystrybuowane do momentu wyczerpania się ich puli. Rezerwacja wejściówek zostanie potwierdzona mailem zwrotnym. Miejsca na widowni będą przydzielane losowo.

Jeden adres e-mail = jedna osoba = max 2 wejściówki

Odbiór zarezerwowanych wejściówek będzie możliwy OD 16 DO 24 stycznia 2023 r. w godzinach pracy Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15). Osoba zgłaszająca się po wejściówki będzie proszona o okazanie dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych ze zgłoszenia.

*Należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS na stronie: www.pik.legionowski.pl.

Lombard \ The Pawnshop 4.30 Studio

Źródło obrazka: Link
Tekst pierwotny: facebook.com/PowiatLegionowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *