Korzystaj z aplikacji Sowa Mobi i ciesz się wygodnym dostępem do katalogu MBP Legionowo

Przypominamy, że od jakiegoś czasu możecie korzystać z aplikacji Sowa Mobi 📲, która umożliwia korzystanie z katalogu MBP Legionowo w smartfonie, rezerwowanie i zamawianie książek, sprawdzanie stanu swojego konta, przypomina o kończących się terminach wypożyczenia i informuje o rezerwacjach czekających na odbiór. ❗️ W aplikacji dostępny jest także kod kreskowy Waszej karty bibliotecznej, dzięki któremu zostawienie jej w domu nie będzie już przeszkodą – tutaj nic się nie zmieniło, okazanie karty jest obowiązkowe podczas wypożyczania i odbioru rezerwacji.

Aplikacja jest dostępna na Android oraz iOS. Warto korzystać – instalujecie raz, logujecie się raz, a potem już stale możecie okazywać elektroniczną kartę biblioteczną podczas wizyty. Dane logowania są takie same, jak dane logowania do katalogu na stronie internetowej – jeżeli macie z nimi problem, koniecznie się do nas zgłoście. Ponadto, aplikacja umożliwia zalogowanie do kilku kont bibliotecznych i przełączanie się między nimi bez ponownego podawania haseł. To istotne i wygodne, jeżeli korzystacie z kont dzieci lub osób, które udostępniły Wam swoją kartę. Nie wiecie, macie wątpliwości – pytajcie śmiało 😉 Pomyślnego wypożyczania!

#aplikacja Sowa Mobi #Sowa Mobi #MBP Legionowo #katalog MBP Legionowo #Android #iOS #elektroniczna karta biblioteczna #wypożyczanie książek w aplikacji Sowa Mobi

Źródło obrazka: Link
Tekst pierwotny: facebook.com/bibliotekalegionowo

KategorieBez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *