Sto pracowników spółki pozostaje zatrudnionych po igrzyskach europejskich

Sto pracowników spółki pozostaje zatrudnionych po igrzyskach europejskich

Spółka odpowiedzialna za organizację igrzysk europejskich nadal utrzymuje niemal stu pracowników po zakończeniu tego wydarzenia. Średnie miesięczne wynagrodzenie dla tych pracowników wynosi 10 894,99 zł brutto. Spółka ma również czteroosobowy zarząd.

Prezesem spółki jest Marcin Nowak, który objął stanowisko 17 maja 2022 roku. Z jego oświadczenia majątkowego wynika, że w ciągu siedmiu miesięcy zarobił blisko 200 tys. zł, co daje mu średnią miesięczną pensję w wysokości 28,5 tys. zł.

Wartościowe informacje dotyczące działań spółki po zakończeniu igrzysk europejskich zostały uniemożliwione do uzyskania przez autora artykułu. Prezes Marcin Nowak odmówił udzielenia takich informacji i zagroził wezwaniem policji.

Spółka utrzymuje setkę pracowników po zakończeniu igrzysk europejskich, ale brak jest informacji na temat zakresu ich obowiązków i działań, które podejmują. Jednak fakt, że spółka utrzymuje taką liczbę pracowników, wskazuje na kontynuację działań związanych z zakończonym wydarzeniem.

Marcin Nowak, jako prezes spółki, jest odpowiedzialny za zarządzanie niemal stu pracownikami. Jego pensja w ciągu siedmiu miesięcy przekroczyła 200 tys. zł, co świadczy o dobrej kondycji finansowej spółki. Odmowa udzielenia informacji przez prezesa utrudnia jednak pełne zrozumienie działalności spółki po igrzyskach europejskich.