Terminarz zbliżających się wydarzeń kulturalnych w Koszalinie

Terminarz zbliżających się wydarzeń kulturalnych w Koszalinie

Terminarz zbliżających się wydarzeń kulturalnych w Koszalinie

Wstęp

Koszalin to miasto, które słynie z bogatej oferty kulturalnej. W ciągu roku odbywa się wiele wydarzeń, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów. W tym artykule przedstawimy terminarz zbliżających się wydarzeń kulturalnych w Koszalinie.

Wydarzenia muzyczne

  • 27 sierpnia 2021 r. – Koncert zespołu Dżem – legenda polskiej muzyki rockowej wystąpi na scenie Amfiteatru w Parku Wodnym. Bilety można nabyć w kasach biletowych oraz online.
  • 4 września 2021 r. – Koncert zespołu Perfect – kolejna legenda polskiej muzyki rockowej zagra na scenie Amfiteatru w Parku Wodnym. Bilety dostępne są w kasach biletowych oraz online.
  • 18 września 2021 r. – Koncert zespołu Lady Pank – kolejna legenda polskiej muzyki rockowej zagra na scenie Amfiteatru w Parku Wodnym. Bilety dostępne są w kasach biletowych oraz online.

Wydarzenia teatralne

  • 10 września 2021 r. – Spektakl „Król Lear” w wykonaniu Teatru Polskiego z Warszawy – jedno z największych dzieł Williama Szekspira w wykonaniu jednego z najlepszych teatrów w Polsce. Spektakl odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Bilety można nabyć w kasach biletowych oraz online.
  • 24 września 2021 r. – Spektakl „Zemsta” w wykonaniu Teatru im. Stefana Jaracza z Olsztyna – jedno z największych dzieł Aleksandra Fredry w wykonaniu jednego z najlepszych teatrów w Polsce. Spektakl odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Bilety można nabyć w kasach biletowych oraz online.

Wydarzenia filmowe

  • 15-19 września 2021 r. – Festiwal Filmowy „Koszalin Film Festival” – festiwal filmowy, który odbywa się co roku w Koszalinie. W programie festiwalu znajdują się filmy z całego świata, a także spotkania z twórcami filmowymi. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Wydarzenia artystyczne

  • 25-26 września 2021 r. – Festiwal Sztuki „Koszalin Art Fest” – festiwal sztuki, który odbywa się co roku w Koszalinie. W programie festiwalu znajdują się wystawy sztuki, warsztaty artystyczne oraz spotkania z artystami. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Podsumowanie

Koszalin to miasto, które oferuje wiele wydarzeń kulturalnych. W ciągu roku odbywa się wiele koncert

Dodaj komentarz