Taco Hemingway ogłasza trasę koncertową

Taco Hemingway ogłasza trasę koncertową

Taco Hemingway, polski raper, ogłosił swoją nadchodzącą trasę koncertową. Jego nowy solowy album, zatytułowany „1-800-OŚWIECENIE”, zostanie wydany w piątek. Od premiery pierwszego singla z nowej płyty, „Gelato”, w połowie sierpnia, raper zdobył popularność i stał się jednym z przebojów lata. Drugi singiel, „Makarena Freestyle”, również zdobył popularność.

Na nowej płycie znajdzie się 15 utworów, niektóre z gościnnym udziałem innych artystów. Fani Taco Hemingwaya cierpliwie oczekiwali na jego nową muzykę i już w przedsprzedaży album osiągnął status złotej płyty.

Raper zapowiedział, że trasa koncertowa będzie miała miejsce wiosną. Więcej informacji na temat konkretnych dat i lokalizacji koncertów będzie podanych w późniejszym czasie. Fani będą mieli okazję zobaczyć Taco Hemingwaya na żywo i usłyszeć jego nowe utwory.

Trasa koncertowa jest wyjątkową okazją dla fanów rapera, aby doświadczyć jego muzyki na żywo i poczuć energię występu. Jeśli jesteś fanem Taco Hemingwaya, warto zainteresować się tą trasą koncertową i sprawdzić, czy będzie w Twojej okolicy. Bądź gotowy na niezapomniane wrażenia muzyczne i dobry czas!