Katarzyna Bosacka na Kongresie Kobiet w Bydgoszczy

Katarzyna Bosacka na Kongresie Kobiet w Bydgoszczy

Regionalny Kongres Kobiet odbędzie się 28 września w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Wydarzenie, które nosi hasło „Liderstwo kobiet”, jest organizowane przez bydgoską radną Joannę Czerską-Thomas. Jednym z honorowych gości kongresu będzie Katarzyna Bosacka, dziennikarka i propagatorka zdrowego odżywiania.

Joanna Czerska-Thomas podkreśla, że podczas spotkania porozmawia z Katarzyną Bosacką na temat liderstwa, kobiecości i życia rodzinnego. Bosacka, mając czwórkę dzieci, jest aktywnie zaangażowana zarówno w życie zawodowe, jak i rodzicielskie. Rozmowa na kongresie skupi się również na temacie kobiecej niezależności.

Warto wspomnieć także, że podczas Kongresu Kobiet w Bydgoszczy będzie wyświetlony głośny film Agnieszki Holland zatytułowany „Zielona granica”. To kolejny element ciekawego programu, który zapewni uczestnikom różnorodne doświadczenia i inspiracje.

Wydarzenie ma na celu promowanie roli kobiet jako liderów oraz zwrócenie uwagi na ich niezależność i wpływ na społeczeństwo. Regionalny Kongres Kobiet w Bydgoszczy przyciąga różnorodne grupy społeczne, które chcą podzielić się doświadczeniami i ideami związanych z tematyką kobiet.

To z pewnością będzie niezwykle inspirujące wydarzenie, które przyczyni się do podniesienia świadomości na temat ważnej roli kobiet w społeczeństwie.