Primark otwiera swój sklep w Łodzi

Primark otwiera swój sklep w Łodzi

Wtorek, 19 września, będzie oznaczał otwarcie nowego sklepu sieci Primark w Manufakturze w Łodzi. Ten pierwszy sklep Primark w Polsce jest wyjątkowy, ponieważ znajduje się poza tradycyjną galerią handlową. Klienci będą mieli bezpośredni dostęp do sklepu z Rynku Włókniarek Łódzkich.

Przed otwarciem sklepu wiele osób zatrzymywało się przed witryną Primarku zaciekawionych i z niecierpliwością oczekujących. Otwarcie nowego sklepu Primark to wielkie wydarzenie zarówno dla klientów, jak i dla pracowników. Sklep oferuje wiele atrakcji i przyciągnie zainteresowanie. Otwarta już zostaje najnowsza przestrzeń Primark w Polsce, oferująca 3,300 metrów kwadratowych zróżnicowanej mody w atrakcyjnych cenach.

Primark to międzynarodowa sieć handlowa, która istnieje od 1969 roku. W sklepie znajdą się ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, artykuły gospodarstwa domowego oraz prezenty, wszystko dostępne w przystępnych cenach dla jak najszerszej grupy klientów. Primark w Manufakturze będzie podzielony na sekcje: męską, damską i dziecięcą. Dodatkowo, będzie również strefa kosmetyków, artykułów gospodarstwa domowego oraz sekcja związana tematycznie z podróżowaniem, w której znajdziemy na przykład walizki.

W nowym sklepie Primark w Manufakturze zatrudnionych zostało około 150 osób, głównie jako doradcy klienta oraz kadra kierownicza. Otwarcie sklepu w Manufakturze to również premiera najnowszej kolekcji na sezon jesienny, która zostaje wprowadzona do wszystkich 433 sklepów tej sieci w 16 krajach.

Otwarcie Primarku w Manufakturze jest niewątpliwie dużym wydarzeniem dla Łodzi i okolic.