Takie otwarcie sklepu jeszcze nie było w Łodzi

Takie otwarcie sklepu jeszcze nie było w Łodzi

Przed otwarciem sklepu Primark w Manufakturze doszło do niezwykłego wydarzenia. Pracownicy sklepu wystąpili przed klientami w krótkim tańcu.

Sklep Primark otworzył swoje drzwi o godzinie 10 w deszczową pogodę. Osoby, które przybyły wcześniej, zostały zaproszone przez pracowników do wejścia do środka, ale nie na główną salę sprzedaży. Po godzinie 10 w sklepie pojawiło się kilkuset klientów.

Dyrektor Manufaktury, Sławomir Murawski, wspomniał, jak prawie 20 lat temu otwierano Manufakturę w podobnych warunkach atmosferycznych. Mocne opady deszczu nie przeszkodziły jednak wówczas w sukcesie otwarcia centrum handlowego. Murawski życzył klientom udanych zakupów i satysfakcji z korzystania ze sklepu w Manufakturze. Oraz zbudowania zamożności dla siebie i swojej firmy.

Otwarcie sklepu Primark w Łodzi jest wydarzeniem dużego znaczenia dla mieszkańców miasta. Primark to znana międzynarodowa marka odzieżowa, oferująca szeroki wybór ubrań i akcesoriów w atrakcyjnych cenach. Klienci mają teraz łatwy dostęp do popularnej i modnej odzieży, bez konieczności wyjazdu do innych miast.

Sklep w Manufakturze zapewnia wygodne zakupy i przyjemne doświadczenie. Klienci mogą teraz cieszyć się nowymi możliwościami modowego wyrażania siebie i budować swoją zamożność, korzystając z różnorodnej oferty Primarka.