Ryanair wprowadza dodatkowe połączenia z Łodzi do Londynu Stansted w okresie świąteczno-noworocznym

Ryanair wprowadza dodatkowe połączenia z Łodzi do Londynu Stansted w okresie świąteczno-noworocznym

Linie lotnicze Ryanair planują uruchomienie dodatkowych lotów między Łodzią a Londynem Stansted w okresie świąteczno-noworocznym. Samoloty będą latać codziennie od 29 października, a w trzy dni: 19 grudnia, 26 grudnia i 2 stycznia, przewoźnik zaoferuje dwa loty dziennie.

Połączenia na trasie Łódź – Londyn Stansted będą się odbywać o godzinach: 8:15 oraz 13:35 (lot z Londynu do Łodzi) oraz 11:15 i 17:05 (lot z Łodzi do Londynu).

W wyniku likwidacji połączenia z Lublinka do Londynu Luton przez linie Wizzair, Ryanair jest jedynym przewoźnikiem obsługującym lotnisko w Łodzi. Oprócz połączeń do Londynu Stansted, oferuje on również regularne loty do Dublina, Brukseli Charleroi, Mediolanu Bergamo, Alicante i Malagi.

Nie ma jeszcze informacji na temat nowych połączeń na przyszły rok, with the exception of charter flights to Tunisia and Albania, które ma uruchomić biuro podróży Rainbow.

Zarząd lotniska w Łodzi oczekuje obsłużenia od 350 do 400 tys. pasażerów w tym roku. Istnieje również szansa na pobicie rekordu z 2012 roku, kiedy to przez lotnisko w Łodzi przewinęło się ponad 462,9 tys. podróżnych, wliczając w to ruch regularny, czarterowy i połączenia przekierowane.

Źródło: i.pl Polecane oferty.