Groźna sytuacja na drodze w Poznaniu

Groźna sytuacja na drodze w Poznaniu

Groźna sytuacja miała miejsce na drodze w Poznaniu. Kierująca samochodem osobowym wyprzedzała na dwupasmowej jezdni pasem awaryjnym. Wydarzenie miało miejsce w środę o godzinie 7:30 na ulicy Krzywoustego.

Pan Konrad przesłał do nas film relacjonujący incydent. Według jego opisu, chciał skręcić w prawo, ale zauważył, że nagle bmw zaczęło go wyprzedzać pasem do skrętu. Opisuje to jako skrajnie niebezpieczne zachowanie, ponieważ samochód poruszał się z prędkością około 100 kilometrów na godzinę i wyprzedzał na zakręcie.

Incident ten wywołał szok wśród świadków. Pan Konrad skomentował, że w jego odczuciu to już jest kryminał. Postanowił podzielić się nagraniem, aby uświadomić innym kierowcom o tak nieodpowiedzialnym zachowaniu. Dodaje, że w Poznaniu również występują „piraci drogowi”, a on zamierza zgłosić to zdarzenie na policję.

Wydarzenie to jest kolejnym przykładem nieprzestrzegania przepisów drogowych przez niektórych kierowców. Incydenty takiego kalibru są niebezpieczne i mogą prowadzić do tragedii na drodze. Warto pamiętać o bezpieczeństwie i przestrzegać przepisów, aby zapobiec takim sytuacjom.