Bezpłatny Serwis Rowerowy w Warszawie

Bezpłatny Serwis Rowerowy w Warszawie

Od soboty, 16 września, przez cały tydzień mieszkańcy Warszawy będą mogli za darmo skorzystać ze specjalnego serwisu rowerowego. W siedmiu dzielnicach miasta będą udostępnione punkty naprawy, w których rowerzyści będą mogli zlecić drobne naprawy i regulacje swoich rowerów.

Inicjatywa Bezpłatnego Serwisu Rowerowego ma na celu popularyzację korzystania z rowerów i promowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Warszawy. Za drobne usterki, takie jak naprawa dętki czy regulacja hamulców, naprawy zostaną wykonane bezpłatnie. W przypadku skomplikowanych napraw, będzie możliwość skonsultowania się z mechanikiem i uzgodnienia kosztów usługi.

Serwis rowerowy będzie dostępny przez cały tydzień w godzinach 9:00-18:00. Punkty naprawy będą znajdować się w siedmiu dzielnicach Warszawy, a dokładne lokalizacje będą dostępne na stronie internetowej organizatorów.

Ważne jest, aby rowerzyści przynieśli ze sobą niezbędne części do naprawy, takie jak dętka, panar, czy kabury. Osoby zainteresowane skorzystaniem z Bezpłatnego Serwisu Rowerowego będą musiały okazać ważne dokumenty tożsamości.

To świetna okazja dla mieszkańców Warszawy, którzy chcą zadbać o swoje rowery przed nadchodzącym sezonem jesiennym. Bezpłatny Serwis Rowerowy to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają umiejętności naprawy rowerów lub nie chcą wydawać pieniędzy na drobne naprawy.