W Żabce sprawnie i szybko kupisz doładowanie do telefonu na dowolną kwotę

Posiadanie telefonu na kartę to nie tylko niezależność, lecz także pełna kontrola nad własnymi wydatkami. Kupując doładowanie do telefonu za określoną kwotę, zyskujesz pewność, że nie zaskoczy Cię zbyt wysoki rachunek za abonament wynikający z dodatkowych usług, płatnych połączeń czy przypadkowego włączenia roamingu. W sieci Żabka znaleźć można między innymi starter Nju Mobile czy doładowanie Play, a także wiele innych usług.

Starter Nju Mobile oraz jego szybka rejestracja w sklepie Żabka

Ustawa antyterrorystyczna wprowadzona w 2017 roku jasno określa, że każda karta SIM przed jej aktywacją musi zostać zarejestrowana. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa, co osiąga się dzięki przypisaniu konkretnego numeru do poszczególnego użytkownika. Kupując w Żabce starter Nju Mobile, możesz przeprowadzić jego rejestrację bez konieczności wizyty w punkcie operatora czy na poczcie. Jak to zrobić? Nic prostszego!

Wystarczy, że podczas wizyty w sklepie będziesz mieć ze sobą dowód osobisty lub paszport, a po kupieniu startera poprosisz sprzedawcę o jego zarejestrowanie. Następnie wystarczy podać imię i nazwisko, PESEL oraz nowy numer telefonu i pozwolić sprzedawcy na weryfikację swojej tożsamości. Po tym dane te wprowadzane są do specjalnej aplikacji połączonej z bazą operatora, przez co nie ma konieczności ich przechowywania w punkcie. Czynność ta jest w pełni bezpieczna, a cała procedura nie trwa więcej niż kilka minut.

Szybkie i proste doładowanie Play

Decydując się na telefon na kartę, zyskujesz bardzo wiele. Nie jesteś związany żadnymi umowami, przez co nie będziesz musiał czekać, aby zmienić czy wyłączyć numer, lub płacić kar związanych z przedterminowym wypowiedzeniem umowy. W sklepie Żabka szybko i bezproblemowo kupisz doładowanie do telefonu za wybraną przez siebie kwotę, co pozwala na pełną kontrolę nad wydatkami. Sam decydujesz, jaka kwota jest Ci potrzebna. W swoim osiedlowym sklepie możesz kupić doładowanie Play oraz innych operatorów, takich jak T-Mobile, Plus, Plush, Orange czy wiele więcej.

Starter, doładowanie do telefonu oraz inne usługi blisko Ciebie

Żabka zna potrzeby swoich klientów, dlatego poza produktami codziennego użytku dostarcza również szereg usług. Wśród nich znaleźć można nie tylko możliwość zakupu i rejestracji startera czy doładowanie do telefonu, ale również usługi związane z wypłatą gotówki, kupnem kart podarunkowych, doładowania do licznika, nadawanie i odbieranie paczek oraz wiele, wiele więcej.

Źródło: https://www.dostawcy-internetu.pl/aktualnosci/1/20833/W-Zabce-sprawnie-i-szybko-kupisz-doladowanie-do-telefonu-na-dowolna-kwote.html

Dodaj komentarz