Serwis Apple Poznań – kiedy powinniśmy z niego skorzystać?

Dobre serwisy Apple zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów, dla których naprawa sprzętu firmy Apple to nic trudnego.

Niezależnie od problemu jaki masz ze swoim telefonem czy komputerem, warto zasięgnąć pomocy u specjalistów i nie eliminować usterek w domu, aby nie doprowadzić do większego uszkodzenia.

Wymiana szybki w iPhone

iPhony to najczęściej kupowane sprzęty firmy Apple. Jak to bywa z każdym urządzeniem, szybka może ulec uszkodzeniu, kiedy tylko upuścimy swój telefon lub uderzymy w niego twardym przedmiotem. Flix – serwis iPhone w poznaniu pomoże Ci wymienić szybkę w każdego rodzaju iPhone. Nasi specjaliści załatwią za Ciebie kupno zarówno oryginalnej szybki jak i zamiennika, a sam czas naprawy potrwa tylko 15-20 minut w przypadku większości modeli iPhonów. Przy bardziej skomplikowanych urządzeniach ten czas może ulec wydłużeniu. Warto zaznaczyć, że dostępna jest również usługa wymiany szybki tylnej w Twoim telefonie. A może masz problemy z wyświetlaczem takie jak: widoczne plamy lub paski czy problemy z dotykiem? Nasz serwis Apple Poznań również poradzi sobie z taka usterką.

Wymiana baterii w urządzeniu

Jeżeli bateria w Twoim urządzeniu Apple szybko się rozładowuje lub obserwujesz skoki poziomu naładowania, warto rozważyć wymianę baterii. W Flix – serwis iPhone wymienimy Twoją baterię, w zależności od Twojego budżetu – z programowaniem lub bez. Kondycja baterii w każdym urządzeniu iPhone jest niezwykle ważna, jeśli chodzi o komfort użytkowania sprzętu. 

Inne usługi w serwis Apple Poznań

Specjaliści w serwisie Flix, stacjonujący w Poznaniu na ulicy Okopowej 59A, rozwiążą praktycznie wszystkie problemy z Twoim sprzętem.

Oprócz wymiany szybki i baterii możesz skorzystać z usług takich jak:

  • wymiana lub polerowanie obudowy,
  • wymiana wyświetlacza,
  • wymiana/ naprawa głośników audio i rozmów lub ich siateczki,
  • wymiana aparatu tylnego lub jego szkła,
  • naprawa wszelkich przycisków i przełączników,
  • naprawa wibracji,
  • naprawa mikrofonu,
  • naprawa portu ładowania,
  • naprawa po zalaniu telefonu, naprawa telefonu uszkodzonego po kontakcie z wodą,
  • naprawa FaceID.

Jeżeli Twój telefon nie funkcjonuje tak jak powinien, możesz również skorzystać z opcji diagnozy, a nasi profesjonaliści znajdą wszystkie problemy występujące w Twoim urządzeniu. Pamiętaj, że dzięki skorzystaniu z profesjonalnych usług w serwisie Apple Flix, masz pewność, że oddajesz swoje urządzenie specjalistom, dzięki czemu oszczędzisz swój czas, nerwy, a nawet często pieniądze! Nie zawsze opłaca się brać sprawy w swoje ręce, szczególnie jeśli chodzi o samodzielną naprawę usterek.

Źródło:

https://poznan.informator-lokalny.pl/serwis-apple-poznan-kiedy-powinnismy-z-niego-skorzystac,w2554836.html

Dodaj komentarz