Bezpieczne i wygodne mieszkanie dla rodziny? Szukaj na południu Krakowa!

Kraków to jedno miast, w których oferta mieszkaniowa może przyprawić o zawrót głowy.

W tej różnorodności wybór idealnego lokalu dla rodziny nie jest łatwy.

Warto rozważyć zakup nieruchomości w takim obszarze miasta, które jest szczególnie przyjazne rodzicom i dzieciom pod względem komunikacji, terenów zielonych czy infrastruktury handlowo-usługowej. Jeśli chodzi o nowe mieszkania, Kurdwanów to jedna z właśnie takich dzielnic!

Komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie – co to znaczy?

Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe powstają na terenie całego Krakowa. Poza atrakcyjną bryłą budynku i jego lokalizacją względem centrum miasta, warto więc w równym skupić się na czynnikach dotyczących bezpośrednio samego lokalu, ale i otoczenia. W przypadku rodzin z dziećmi liczą się zatem:

  • adekwatny do potrzeb metraż;
  • dostęp do windy;
  • brak niebezpiecznych elementów konstrukcyjnych, jak wysokie progi;
  • szeroka oferta edukacyjna (żłobki, przedszkola i szkoły w pobliżu);
  • dostęp do licznych sklepów i punktów usługowych.

W tak dużych miejscowościach jak stolica Małopolski każda z dzielnic pełni funkcję niemal małej społeczności, samowystarczalnego „miasta w mieście”. Takim obszarem jest m.in. Kurdwanów na południu Krakowa, administracyjnie należący do Podgórza Duchackiego.

Interesują cię nowe mieszkania? Kurdwanów ma wiele do zaoferowania

Wielu deweloperów decyduje się właśnie tutaj zlokalizować swoje inwestycje. Dzielnica zachęca do tego m.in. spokojem i zielonym otoczeniem. Z drugiej strony znajdziesz tu dobrze rozwiniętą ofertę handlowo-usługowa i liczne placówki edukacyjne czy kulturalne. Jeśli chodzi o nowe mieszkania, Kurdwanów to doskonałe miejsce dla rodzin z małymi dziećmi, również pod względem komunikacyjnym.

– Tutejsze nowoczesne budownictwo już niemal standardowo przewiduje zamknięte, a więc w pełni bezpieczne, place zabaw, całodobowy monitoring czy wideodomofony. Szerokie podjazdy dla wózków i przestronne windy stanowią realnie wsparcie w rodzinnej codzienności, a projekty przewidujące wysokie partery to dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa, ale także prywatności. Tak jest również na naszych osiedlach – wyjaśnia doradca klienta firmy EkoPark, która na Kurdwanowie wznosi wygodne osiedla spełniające wszystkie współczesne standardy budownictwa wielorodzinnego.

Kurdwanów to jedno z najbardziej przyjaznych rodzinie miejsc w Krakowie. Jeśli spokój, cisza i bezpieczeństwo to coś czego szukasz, sprawdź oferty krakowskich inwestycji w tej dzielnicy. Przy okazji wszystkie najpotrzebniejsze usługi będziesz mieć niemal pod ręką. To wszystko da się połączyć!

Źródło: https://krakow.informator-lokalny.pl/bezpieczne-i-wygodne-mieszkanie-dla-rodziny-szukaj-na-poludniu-krakowa,w2554809.html

Dodaj komentarz